1. K-State home
  2. »College of Veterinary Medicine
  3. »Alumni
  4. »Class Activities
  5. »Graduate Class Composites
  6. »Graduating Class of 1988

College of Veterinary Medicine

Graduating Class of 1988

25 Year Reunion - 2013

 

Class of 1988

 

First Row: Deborah M. Anderson (Littell), John S. Anderson, Gary L. Arroyo, David H. Atherton, William D. Baker Jr., Andrea B. Baldauf (Straub), Jerald D. Ball, William R. Baus, Brent E. Beck, Rosalie K. Behnke, Maurine W. Bell, Beth S. Bielsker, Calvin E. Binns, Michael W. Brown, Michael P. Burdett, Craig A. Calamaio. 

Second Row: Sally S. Calamaio, Laura D. Campbell, Timothy C. Cantrell, Tracy A. Carlile (Rohlman), Jane P. Carolan, Darrel R. Clark, Julie A. Cobb (Budreau), Michael P. Cohn, Leon J. Conner, Phillip N. Daffron, Jimmy B. Davis, Stephen W. Davis, Michael Dennis, Lynn Dgetluck, Lauri J. Diehl, Eva I. Dudek (Diediker).

Third Row: Jennifer J. Dunton, Douglas T. Ensley, Connie L. Ferguson (McNab), Kevan P. Flaming, Annette E. Frerking, Marla L. Friend (Patchel), Robert L. Gillette, Terry L. Gosch, Ellen R. Haig, Martha A. Hamilton (Gartner), Stephen R. Hance, Mark A. Handlin. 

Fourth Row: Laurie A. Hanson, Kevin R. Hasch, Leslie N. Hatfield, Scott A. Hay, Mark L. Heinrich, Sheryl A. Hennesy (Brown), Jeffrey J. Herod, Michelle L. Hoyt, Janet M. Jaax (Clem), Jeffrey A. Jacobson, Jeffrey V. Jenkins, Lisa L. Johnson, Sharon K. Jones (Courtney), Timothy J. Jones, Bernard H. Koster, Rosemarie R. Kube (Ruskamp-Kube). 

Fifth Row: Kevin D. Kuenzi, Elizabeth M. Lindquist, Ellen I. Logan, Terry S. Mah, Patrick G. Masters, G. Randall McCallum, Marie A. McCully (McDonald), Ann E. McHugh, Bill R. McKinley, Richard D. McKown, Richard G. McMillen, Cynthia K. Michel (Pfiefer), Jerry D. Nelson, Bruce D. Noe, Dwayne C. Oldham, Paul T. Oltjenbruns. 

Sixth Row: Timothy V. Overmiller, R. Joe Peabody, D. Bryce Peckham, Julie L. Peterson, Donald R. Pyle, Galen G. Rasmussen, Rodney P. Rech, Connie S. Rippel, Gregory D. Roberts, Lynnel L. Rowan, Michael J. Sagartz, Randle L. Scheuermann, Cheryl A. Schmidt, Scott E. Schneider, Douglas J. Schwenka, Brenda L. Shufflebarger (Flaming). 

Seventh Row: John C. Smith, Carlos A. Soto-Ortiz, Donald E. Sotta, Debra A. Southwick (Alexander), James M. Speer, J. Patrick Spencer, Mary E. Stech, Cynthia A. Taylor, Bryan J. Trout, Mark W. Wachal, Karl M. Weinacker, Brian K. Welborn, Jon G. Whitehair, Royce A. Wilson, Gregory A. Wood, Timothy L. Yoder.